Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SLİPKNOT TURKEY FAN SİTESİ

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Heavy Metal Efsaneleri ve İlginç Olaylar

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Heavy Metal Efsaneleri ve İlginç Olaylar Empty Heavy Metal Efsaneleri ve İlginç Olaylar Salı Tem. 01, 2008 3:16 pm

slpknt...buso

slpknt...buso
Admin
Admin

Heavy Metal Efsaneleri ve İlginç Olaylar

En başta herkesin de bildiği Ozzy'nin konserinde bir kova balgam içmesini söyleyebilirim..Peşinden yine ozzydi sanırım tam hatırlamıyorum bi ineğin poposuna dinamit sokup patlatması,yine ozzy demişken babamızın sicili çok kirli bi otelin havuzuna zıçması,yine gercek olan 70lerde basın toplantısı sırasında herkesin gözü önünde bi yarasayı ısırması,ve klasik olarak bilinen konserlere civciv dolu bir yoldan çivili ayakkabılarla gecerek çıkmasıdır..

bunların dışında şu an aklıma gelen whitesnake in still of the night klibinde oynayanların coverdale hariç hiçbirinin grupta olmamasıdır....ki ben buna pek inanmıyorum...en azından biri var,bundan kesin eminim....sanırım bi kaç kişi yok ve bunuda abartmışlar,bunlarında birisi garinti olarak diyebilirim ki diğer klavyeci...

ve rob babamız....bi konser sırasında sesi artık öyle bi inceliyo ki,öyle bir oktava geliyo ki ben bu aşamaya cam aşaması derim,cam gibi olmak derim,sesi artık öyle bi inceliyo ki grup elemanları bile artık calmayı bırakıp bunu izliyolar........ve yine rob dan dayak attığı yarma,1 90 lık,2.00 lık badigardlar duymuştum,ne derece doru bilmiyorum bunu.....

bu arada aklıma gelmişken bi anekdot harrıs gençliğinde profesyonel bir futbolcuymuş...murrey ise çok iyi bi okçu....bruce gelince ne yokki onda...uçak pilotluğundan romanlara,tiyatro eserlerinden radyo şovlarına bir ton iş....ama en ilginci bruce un çok iyi bir ekskrim ustası olması.....

simmons(kiss) rekorlar kitabınada girmiş,fotograflarıyla ispatlı tam 4600 hatunla beraber olmuş...

lawless(wasp) kıyafetindeki testereler bi konserde vücudunu öyle bi kesmiş ki abimiz kese kese konsere devam etmiş.....

j.olivia(savatage) konserlerde olen kardeşi chris için yazdığı şarkıda bi şişe joe daniels bitiriyomuş.....

manowarın basçısı otelde bi hatunu becerememiş,kadın buna uyuz olunca tüm medyaya acıklama yapıyo,bakmayın bunun böle yarma gözüktüne,aslında bamya kadar diye...

morrison sahnede millete oral seks yaptırıyomuş....

dio nun logosunu arkaya doğru değil aşşa doğru ters cevirip bakın,devil yazar

deff leppard ın davulcusunun tek kolu yok

malmsteen günde 16 saat gitar calarak bu günlere gelmiş....

bon scott kusmuğunda boğularak ölüyo(ac/dc)

veeeee lombardo....önce bi kağıdı alıp duvarda bagetlerle sabit tutuyo ve diyoki ''bunu her baterist yapar''
sora aynı kağıdı alıyo ve tek bagetle duvarda sabit tutuyo..ve diyo ki ''bunu iyi bateristler yapar''
sora bozuk para alıyo ve duvarda çift bagetle saydırıyo,ve diyo ki''bunu en iyiler yapar''
en sonunda bozuk parayı duvarda tek bagetle saydırıyo ve diyo ki ''bunu da ben yaparım''

ve yüzde yüz gercek olan bişi daha kırk hammet resmi ıron maıden fanıdır....ve zamanında metalikanın konserlere maıden tişörtleriyle çıktığını cümle alem bilir....

ve maıden...maıden saund hause tapes kayıtlarından kimsenin bilmediği bi anlam için sadece 6000 tane bastırmıştır...bu 30 dakkada bitmiştir ve grup onca borç batağında olmasına rağmen batma uğruna bile bundan çoğaltıp satmamıştır....
c.burr adına maıden bir vakıf kurmuştur,hastalıın adını unuttum ama vakıf o hastalık için savaşıyo
fear of the dark albümü ilk gün 1 milyon sattı....seventh son albümü 6 ayda 30 milyon sattı....

judas priset in bir albüm dışında bütün albümleri platin ödüllüdür....o diğer albümde zxaten altın plak kazanmıştır.....

harrıs bi gün kerrang yavşaklarını basmış ve derginin içinde editörünü kovalamış.....

adrian ilk gitarını murreyden alıyo..kadere bak...

yine en vukuatlı babamız ozzyden hatırladığım bi olay daha;konserde buna lağım faresi atıyolar,eleman tutup bununda kafasını ısırarak koparıyo,basın toplantısında ise ben onu oyuncak fare sanmıştım diyo...

ünlü aktör arnold un bayağı bi klipte oynadığını herkes bilir sanırım,ac/dc ve guns'n roses......

Bir konserde manowar'ın ses duvarını aştığı ve 1-2 saniye boyunca kimsenin hiçbişey duymadığı söylenir [alıntıdır]
lol!

https://slipknoturkey.yetkin-forum.com

Misafir

Anonymous
Misafir

vay vay vayt

slpknt...buso

slpknt...buso
Admin
Admin

Smile öle işte

https://slipknoturkey.yetkin-forum.com